Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Biura rachunkowe Częstochowa

Nie wiesz, w jakiej wysokości zapłacić podatek od gier? Udaj się do biura rachunkowego w Częstochowie.

Stawka podatku od gier ma charakter proporcjonalny i ujęta jest procentowo w stosunku do podstawy opodatkowania. Stawka ta wynosi dla:
1) loterii fantowych, gry bingo fantowe, gry bingo pieniężne, zakładów wzajemnych - 10%,
2) loterii pieniężnej i gry telebingo - 15%,
3) gier liczbowych - 20%,
4) gier prowadzonych w kasynach gry i w salonach gry na automatach oraz dla wideoloterii - 45%.

Stawka podatku z tytułu prowadzenia działalności polegającej na urządzaniu zakładów wzajemnych w zakresie sportowego współzawodnictwa zwierząt wynosi 2%.

Podatnicy, którzy posiadają zezwolenie na urządzanie gier na automatach o niskich wygranych, płacą podatek od gier w formie zryczałtowanej.
Data aktualizacji: 13/12/2012 04:29:05

Wystawianie faktur korygujących z związku z udzieleniem rabatu

Wnioskiem z dnia 7 maja 2007r. Podatnik zwrócił się z zapytaniem w kwestii wystawiania faktur korygujących w związku z udzieleniem rabatu. Jak wynika z treści pisma w sprawie udzielenia interpretacji Strona prowadzi działalność gospodarczą...

Czy przysługuje Wnioskodawcy prawo do odliczenia podatku naliczonego zawartego w fakturach...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Moment wystawienia faktury

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Opodatkowanie usług wykonywanych poza terytorium Polski

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy wstępną opłatę leasingową można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów jednorazowo w...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
W przypadku jeśli premia pieniężna nie jest świadczeniem usług - za jaki okres Spółka musiałaby dokonać korekty?Spółka prawidłowo nie dokonała odliczenia podatku VAT w całości bądź w części z faktury zakupu aparatu RTGMoment zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków na zaniechaną inwestycjęWniosek dotyczy podatku od towarów i usług w zakresie dokumentowania otrzymanych premii wystawianych przez kontrahentówCzy różnice kursowe powstałe przy zapłacie faktury w dewizach na kwocie VAT są kosztem lub przychodem podatkowym?
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.