Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Grunty rolne 1

Piszesz artykuły o tematyce biznesu i finansów? Prześlij je do nas, a my opublikujemy je w naszym serwisie.

Czy przysługuje prawo do odliczenia podatku VAT z faktury potwierdzającej zakup powyższego...

Na podstawie:- art. 14a 1, 3 i 4, art. 216 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8 poz. 60 ze zm.)Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sierpcu potwierdza Pani stanowisko zawarte we wniosku z dnia 03.04.2007r...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Pytanie dotyczy prawa do odliczenia podatku naliczonego z faktury wystawionej przez PKS, PKP, MZK, dokumentującej sprzedaż biletów miesięcznychCzy wystawienie jednej faktury za cały miesiąc z tytułu sprzedaży ciągłej jest zgodne z przepisami o podatku od towarów i usług ?Urząd Skarbowy Kluczbork 46-200 ul. Sienkiewicza 22Czy dodatnie różnice kursowe powstałe przy kompensacie rozrachunków są przychodem podatkowym?Czy podatnik ma prawo do obniżenia podatku należnego o podatek naliczony na fakturze, której duplikat otrzymał po dwóch latach?
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.