Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Urząd Skarbowy Oleśnica 56-400 ul. Lwowska 34

Zasięg terytorialny
miastaOleśnica
gminyBierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra
powiatyoleśnicki
województwodolnośląskie
Konta bankowe
CIT25101016740098562221000000
VAT72101016740098562222000000
PIT22101016740098562223000000
budżetowe 
pozostałe16101016740098562227000000
VAT-EU1 
VAT-EU2 
PIT-STD 
bank obsługującyNBP O/O Wrocław
prefix911
Dane adresowe
miastoOleśnica
kod pocztowy56-400
ulicaLwowska 34
telefon314-90-05
Słowa kluczowe: urząd skarbowy Oleśnica, urząd skarbowy Bierutów, urząd skarbowy Dobroszyce, urząd skarbowy Dziadowa Kłoda, urząd skarbowy Międzybórz, urząd skarbowy Syców, urząd skarbowy Twardogóra, urząd skarbowy Dolnośląskie
Data aktualizacji: 18/06/2012 15:28:14

Czy planowana przez Spółkę metoda księgowania kosztów zgodna jest z ustawą o rachunkowości...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Prawo do odliczenia podatku z faktur dokumentujących zakupy związane z reklamą i reprezent...

Naczelnik Pierwszego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie ? biorąc pod uwagę przedstawiony stan faktyczny oraz stan prawny postanawia uznać stanowisko Spółki za nieprawidłowe. Z przedstawionego przez Stronę stanu faktycznego wynika, że...

Opodatkowanie otrzymanej kwoty stanowiącej zabezpieczenie przystąpienia przez kupującego d...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

W którym miesiącu Spółka powinna zaliczyć ww. zdarzenie do przychodów?

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Kiedy należy ująć faktury korygujące otrzymane od kontrahenta zagranicznego z tytułu wewną...

Na podstawie art.14a 4 w związku z art. 14a 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) Naczelnik Drugiego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie w związku z wnioskiem Spółki z dnia...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Czy otrzymanie zaliczki, przedpłaty powoduje obowiązek wystawienia fakturyCzy podatnik podatku od towarów i usług może fakturować całkowity obrót z tytułu najmu nieruchomości gruntowej stanowiącej majątek wspólny małżonków?Korekta faktury VAT w związku z zastosowaniem zwolnienia przedmiotowegoPrawa do odliczenia podatku naliczonego zawartego w fakturach dokumentujących nabywane towary (grunty) i usługDotyczy dokumentowania i ewidencjonowania sprzedaży na rzecz podmiotów gospodarczych
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.