Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Urząd Skarbowy Oświęcim 32-600 ul. Plebańska 2

Zasięg terytorialny
miastaOświęcim
gminyBrzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator
powiatyoświęcimski
województwomałopolskie
Konta bankowe
CIT81101012700035192221000000
VAT31101012700035192222000000
PIT78101012700035192223000000
budżetowe 
pozostałe72101012700035192227000000
VAT-EU1 
VAT-EU2 
PIT-STD 
bank obsługującyNBP O/O Kraków
prefix549
Dane adresowe
miastoOświęcim
kod pocztowy32-600
ulicaPlebańska 2
telefon844-08-44
Słowa kluczowe: urząd skarbowy Oświęcim, urząd skarbowy Brzeszcze, urząd skarbowy Chełmek, urząd skarbowy Kęty, urząd skarbowy Osiek, urząd skarbowy Polanka Wielka, urząd skarbowy Przeciszów, urząd skarbowy Zator, urząd skarbowy Małopolskie
Data aktualizacji: 18/06/2012 15:27:57

Opodatkowanie i dokumentowanie wypłacanych premii pieniężnych oraz odliczenie podatku nali...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy pracodawca może ww. fakturę uznać jako koszt uzyskania przychodów?

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 7 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy kursy walut przez Spółkę przyjęte do wyceny wpłaconych należności i zapłaconych zobowi...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Dot. momentu powstania obowiązku podatkowego przy sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem in...

W przedstawionym stanie faktycznym wnioskodawca dokonuje sprzedaży wysyłkowej towarów przez internet ( PKD 52.61.Z.). Sprzedaż wysyłkowa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Za sprzedany towar stosowane są różne formy...

Czy uczelnia może być odliczyć od podatku VAT podatek naliczony z faktur dotyczących reali...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Jaką stawką VAT powinno sie obciążyć w fakturze z tytułu prawa wieczystego użytkownia gruntu i budynku?Zapytanie dotyczy sprzedaży o charakterze ciągłymW jakiej wysokości stawkę podatku VAT należy zastosować w przypadku świadczenia usług przez kafejkę internetową?W jaki sposób należy wystawić fakturę stwierdzającą pobranie całości należności przed wydaniem towaru oraz fakturę stwierdzającą dokonanie sprzedażyOkreślenie prawidłowości stawki podatku wykazanej na fakturach VAT w wysokości 7% przez kontrahentów Wnioskodawczyni
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.