Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Faktura VAT

Od 1 stycznia 2013 roku nazwa "Faktura VAT" nie musi występować na fakturze, zamiast nazwy "Faktura VAT" można stosować nazwę "Faktura".
Słowa kluczowe: faktura vat, faktura vat zaliczkowa, faktura vat wewnetrzna, faktura vat marza, faktury 2013, faktury 2013r, zmiany i zasady wystawiania, nowe faktury 2013, zmiany w przepisach vat 2013, faktury uproszczone, faktury zbiorcze, wystawianie faktur na nowych zasadach
Data aktualizacji: 07/01/2013 15:33:21

Czy możliwe jest ustalanie dochodu z uwzględnieniem różnic remanentowych przy prowadzeniu...

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wałczu, dokonując na podstawie art. 14 a 1 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze.zm.) interpretacji art. 17 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 29 września 1994r. o...

Czy podlega odliczeniu podatek naliczony z faktury VAT za niezwrócone opakowanie zwrotne?

P O S T A N O W I E N I E Naczelnik Urzędu Skarbowego w Płocku działając na podstawie art.14a 1-4 w związku z art. 216 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa ( tekst jednolity Dz. U. Nr 8, poz.60 z 2005r ze zm.), postanawia wydać...

Czy wystawienie faktury bez podatku VAT jest prawidłowe?

POSTANOWIENIE Na podstawie art.14a 1 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (tekst jednolity Dz.U. Nr 8 z 2005r., poz.60 z późn. zm.) po rozpatrzeniu wniosku z dnia 09.06.2006r. (data wpływu 13.06.2006r.), uzupełnionym pismem z...

Moment powstania obowiązku podatkowego z tytułu świadczenia usług internetowych

Na podstawie art.14a 1 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (jednolity tekst z 2005 r. Dz.U.Nr 8, poz.60 z późn. zm.) po rozpatrzeniu wniosku Pana (.) z dnia 27.04.2006 r. o udzielenie pisemnej interpretacji co do zakresu i...

Data dostawy/wykonania usługi a data sprzedaży na fakturze w 2013 roku

Pytanie podatnika: Czy faktura, na której użyto określenia „data sprzedaży”, gdzie data sprzedaży jest tożsama z datą dokonania dostawy towarów lub wykonania usługi, będzie uznana za fakturę wystawioną prawidłowo, tj. zgodnie z wymogami...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Opodatkowanie darowizny całego przedsiębiorstwaCzy Wnioskodawca ma możliwość potrącenia podatku naliczonego z otrzymanych faktur VAT?Stawka VAT przy sprzedaży czasopism specjalistycznych w wersji "print+onlineUrząd Skarbowy Warszawa-Bielany Warszawa 01-844 ul. Skalbmierska 5Czy import usług opodatkowany stawką zw powinien być wykazywany w deklaracji VAT - 7 po stronie podatku należnego w poz. 34?
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.