Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Urząd Skarbowy Ostrzeszów 63-500 ul. W. Grabskiego 1

Zasięg terytorialny
miasta 
gminyCzajków, Doruchów, Grabów n. Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat, Ostrzeszów
powiatyostrzeszowski
województwowielkopolskie
Konta bankowe
CIT34101014690004202221000000
VAT81101014690004202222000000
PIT31101014690004202223000000
budżetowe 
pozostałe25101014690004202227000000
VAT-EU1 
VAT-EU2 
PIT-STD 
bank obsługującyNBP O/O Poznań
prefix516
Dane adresowe
miastoOstrzeszów
kod pocztowy63-500
ulicaW. Grabskiego 1
telefon587-03-00
Słowa kluczowe: urząd skarbowy Ostrzeszów, urząd skarbowy Czajków, urząd skarbowy Doruchów, urząd skarbowy Grabów, urząd skarbowy Kobyla Góra, urząd skarbowy Kraszewice, urząd skarbowy Mikstat, urząd skarbowy Wielkopolskie
Data aktualizacji: 18/06/2012 15:27:58

Czy może zaliczyć koszt opłaty wstępnej w całości pod datą wystawienia faktury?

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy można odliczyć podatek naliczony wynikający z faktur dokumentujacych wpłatę dokonanej...

Na podstawie zawartej umowy E S.A dokonała przyłącza do sieci budowanego przez podatnika zakładu produkcyjno-handlowego.Zdaniem podatnika koszty związane z budową obiektu produkcyjnego są kosztem uzyskania przychodu a podatek naliczony wynikający z...

Wystawianie faktur dla Lidera konsorcjum dokumentujących czynności wykonywanych przez Part...

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy możliwe jest wystawianie faktur łącznych, przez kilku dostawców na rzecz jednego odbio...

Na podstawie art 14 a 1 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku Ordynacja podatkowa (tekst jednolity Dz. U. z 2005r. Nr 8 póz. 60 ) po rozpatrzeniu wniosku XXXX z dnia 10 marca 2005 roku (data wpływu do urzędu) w sprawie udzielenia pisemnej...

Czy spółka dokonała prawidłowej kwalifikacji kosztów dzierżawy systemów telekomunikacyjnyc...

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chrzanowie działając na podstawie art. 14a 1 oraz 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) po rozpatrzeniu wniosku Spółki z dnia 20.07.2005 r. w sprawie...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Czy umowa o utworzeniu i funkcjonalnym powiązaniu subrachunków nie podlega w Polsce opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilnoprawnych?Posługiwanie się przez odział podmiotu zagranicznego nazwą skróconąEwidencjonowanie kosztów w podatkowej księdze przychodów i rozchodówWypłata premii pieniężnej jest wynagrodzeniem za świadczoną przez kontrahenta usługęWniosek dotyczy podatku od towarów i usług w zakresie dokumentowania otrzymywanych premii pieniężnych
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.