Facebook Google+ Twitter Instagram Pinterest YouTube Skype Kontakt
Zaloguj się lub zarejestruj konto
Włącz wersję mobilną
Wystaw fakturęFakturyKlienciProduktyKontoAktualnościOpiniePomocKontakt

Urząd Skarbowy Wąbrzeźno 87-200 ul. Macieja Rataja 2

Zasięg terytorialny
miastaWąbrzeźno
gminyDębowa Łąka, Książki, Płużnica, Wąbrzeźno
powiatywąbrzeski
województwokujawsko-pomorskie
Konta bankowe
CIT36101010780016902221000000
VAT83101010780016902222000000
PIT33101010780016902223000000
budżetowe 
pozostałe27101010780016902227000000
VAT-EU1 
VAT-EU2 
PIT-STD 
bank obsługującyNBP O/O Bydgoszcz
prefix878
Dane adresowe
miastoWąbrzeźno
kod pocztowy87-200
ulicaMacieja Rataja 2
telefon687-17-77 do 79, 687-17-90
Słowa kluczowe: urząd skarbowy Wąbrzeźno, urząd skarbowy Dębowa Łąka, urząd skarbowy Książki, urząd skarbowy Płużnica, urząd skarbowy Kujawsko-pomorskie
Data aktualizacji: 18/06/2012 15:25:48

Wystawienie faktury VAT dokumentującej dostawę?

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t. j. Dz. u. z 2005 r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 6 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...

Czy faktura zakupu dotycząca projektu instrukcji/folderu wystawiona przez brytyjską firmę...

Na podstawie art. 14a 4 w zw. z 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (t.j. Dz.U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 z późn. zm.), po rozpatrzeniu wniosku o udzielenie pisemnej interpretacji co do zakresu i sposobu zastosowania prawa...

CZY MOŻNA PRZYJAC, ŻE KURS BANKOWY TO FAKTYCZNIE ZASTOSOWANY KURS WALUTY?

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, działając na podstawie art. 216 1 art. 14 a 1 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 z późniejszymi zmianami) po rozpatrzeniu wniosku z dnia...

Czy od faktury za najem samochodu moę odliczyć cały VAT, czy tylko 60% i nie więcej niż 60...

Na podstawie art. 14a 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (tekst jednolity z 2005 r. Dz.U. Nr 8, poz. 60 ze zm.) w związku ze złożonym przez PXXXXX XXXXXX NIP XXXXXX w dniu 20 stycznia 2006 roku wnioskiem o udzielenie pisemnej...

Czy otrzymana premia pieniężna stanowi wynagrodzenie za świadczenie usługi

Na podstawie art. 14b 1 i 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz 2 i 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji...
Polecamy ciekawe artykuły do przeczytania
Czy wystawienie faktury bez podatku VAT jest prawidłowe?Prawo do odliczenia pełnej kwoty z faktur dokumentujących nabycie samochodów osobowychWystawianie faktur wewnętrznych onlineWystawianie faktur przez zarządcęCzynność przekazania na rachunek bankowy środków zasilających karty przedpłacone nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.